AKTUÁLNĚ:


Slavnosti mandloní a vína budou mít i sociální přesah. Zakoupením slunečních brýlí s vlastnoručně malovanými obrázky klientů sociálně terapeutických dílen Radost podpoříte kompletní rekonstrukci jejich nového sídla v Hustopečích. To vzniká v Šafaříkově ulici a cílem celého projektu je nabídnout službu spočívající v rozvíjení pracovních dovedností a...

Víkend 24.–26. března bude v Hustopečích patřit mandloním a vínu. Polovina sadu již nyní kvete a tak lze s velkou pravděpodobností očekávat, že v době Slavností budou návštěvníky vítat stromy doslova obalené bílo růžovými květy. A na co dalšího se můžete poslední březnový víkend v Hustopečích těšit? Podívejte se!

Právě dnes končí každoroční tipovací soutěž, protože polovina sadu je v květu! Výhercům se ozveme mailem.

V pondělí 6. února se mandloňové sady probudily do mrazivého rána. Větvičky obsypané prvními malými pupeny však mrazu statečně odolávaly a my tak můžeme spustit tradiční tipovací soutěž. Dočkáme se letos mandlových kvítků v čase Slavností mandloní a vína poslední březnový víkend, nebo se sněhobílá nádhera objeví dřív?

Všem zájemcům o stánkový prodej na Slavnostech mandloní a vína 2023 oznamujeme, že se 2. ledna spustilo oficiální přihlašování. Zaslat svoji přihlášku můžete zde.