AKTUÁLNĚ

Pohled na vaše spokojené tváře je pořadatelům největší odměnou. :-) Děkujeme a pokud se na videu poznáte, napište do komentáře na našem Facebooku, díky...

Je to za námi! Letošní ročník přilákal extrémní davy návštěvníků - nádherné jarní počasí a rozkvetlé mandloně vykonaly své a bohatý kulturní program tak byl třešničkou na dortu.

Počasí v Hustopečích je už dnes perfektní a v sobotu tu bude opravdu teplo! Květy mandloní si tu největší krásu letos také nechávají na sobotu... Začínáme mít pocit, že vše je již připravené a už nám zbývá jen jediné - VY!

Už o nadcházejícím víkendu se celé město ponoří do oslav jara, dobrého jídla, vína a především našich mandloňových sadů - Slavnosti mandloní a vína vypuknou v sobotu 23. března od 9.00 hodin a my vás na ně srdečně zveme!

Od 9.00 do 16.00 si v suterénu kostela sv. Václava na Dukelském náměstí přijdou na své všechny děti a tvořiví a hraví dospělí. Hustopečská chasa si tu pro vás připravila spoustu zábavy, her, folklorem inspirované dílničky a samozřejmě i občerstvení pro nejmenší.

Máte správný odhad? Potom si tipněte, kdy letos rozkvete mandloňový
sad. V případě, že bude právě Váš odhad nejpřesnější, máte šanci vyhrát
mandlovici.
Aktuální venkovní teplota napovídá, že do růžovo bílé
barvy se sady můžou zahalit co nevidět. Právě květy hustopečských mandloní patří
totiž každoročně mezi první posly jara.
Posílejte své tipy na
...