Jednou z městských institucí, které musely být z důvodu koronavirové pandemie uzavřeny, je i hustopečské Turistické informační centrum. Dobrou zprávou je, že dveře se návštěvníkům otevřou v pondělí 4. května. Fungování TIC, připravované novinky i další informace nám představila propagační referentka TIC Martina Radkovičová.

Milí mandloví nadšenci.. :-) Jak jste si asi všimli, letošní ročník slavností nebudeme nijak odkládat ani nahrazovat, prostě se sejdeme za rok... ❤️ Včera Terka Reportérka vylosovala výherce naší tipovací soutěže, takže gratulujeme!

I přes nepříliš veselou bezpečnostní situaci v naší zemi nám malou radost udělal sám mandloňový sad, který v těchto dnech začal nádherně kvést. Dnešní datum 12. března bude tedy vítězným v naší tipovací soutěži o unikátní mandlový likér.

v reakci na rozhodnutí Bezpečnostní rady státu město Hustopeče informuje své občany i občany ORP Hustopeče, že až do odvolání jsou zrušena veškerá divadelní, filmová a hudební představení včetně sportovních, náboženských akcí a uměleckých přestavení přesahujících účast sto osob.

Terka Reportérka se ve své další mandlové epizodě podívala na zoubek noční můře pořadatele i občanů Hustopečí, která s našimi krásnými slavnostmi bohužel také hodně souvisí.

Dům U Synků je bezesporu jedním z nejkrásnějších renesančních budov ve městě a kulturní akce na jeho nádvoří mají vždy nezaměnitelnou atmosféru. I letos si pro vás celkem pět vinařství připraví v sobotu 28.3. od 9.00 do 19.00 hodin ochutnávku regionálních vín. Skvělou atmosféru doplní vystoupení harmonikáře a cimbálové muziky.