AKTUÁLNĚ

Na facebookovém profilu Města Hustopeče v události Slavnosti mandloní a vína pravidelně zveřejňujeme nejnovější informace a snažíme se i vás zapojit do tvorby programu. Můžete psát své postřehy, nápady a zapojit se do soutěží o vstupenky i o další zajímavé ceny.

S chutí do toho, v půli hotovo - nový rok nás přiměl k intenzivní práci na aktualizaci stránek a už pro vás máme pár důležitých informací!

Rok 2018 se pomalu blíží ke svému konci a my už teď plánujeme v pořadí druhý ročník našeho mandlového foodfetivalu. Termín je jistý - sobota 23. března 2019! Co ještě víme jistě? Dukelské náměstí se opět promění v jednu velkou gastrozónu, kde budou k ochutnání zajímavé gurmánské variace s mandlemi od několika restaurací z blízkého i vzdáleného...

O původu, pohnuté historii i nadějné budoucnosti největších mandloňových sadů ve střední Evropě jsme si povídali s dlouholetým správcem a dodnes hrdým zastáncem hustopečských mandloní Rudolfem Poslušným.

Úkol zněl jasně. Prý: sestříhej minutovej klípek toho nejlepšího. Jenže vás bylo tolik, že se to do minuty prostě nevešlo!!! 😍 Takhle krásně jste se u nás bavili - najdete se? Označte se na našem Facebooku! A ještě jednou díky za parádní den!!!👍❤️