Letos neuvidíte květy, ale plody! Slavnosti se přesouvají na srpen...

31.01.2021

Milí příznivci kulturních a společenských akcí v Hustopečích,

zatím pro Vás z marketingu nemáme dobré zprávy. Naše země se v souvislosti s pandemií nachází v nejvyšším rizikovém stupni a zakázané jsou veškeré naše aktivity. 

S nadějí jsme vzhlíželi k březnu, jehož závěr tradičně patří mandloním a vínu, nicméně i tato vize se rozplynula a je jasné, že Slavnosti mandloní a vína v rozsahu a modelu, jak je známe, ani letos nebudou. Zklamání je dvojnásobné, protože se jedná už o druhý připravený ročník, který vinou pandemie rušíme.

Pustili jsme se do hledání náhradního řešení, abychom akci nahradili a ta neztratila nic ze své jedinečnosti a výjimečnosti. Termín padl na pátek 20. a sobotu 21. srpna. Návštěvníky sice nebude vítat bílá záplava květů, ale vychutnají si pohled na mandloně se zralými plody. Určitě se najdou i tací, kteří hotovou mandli ještě neviděli.

A program bude samozřejmě bohatší. Těšit se můžete na mandlové speciality, mandlový jarmark, mandlové likéry, mandlové pivo, kapely různých žánrů a samozřejmě nepřijdete o otevřené sklepy místních vinařů. Ti přivítali Mandlobraní s vínem nadšeně, protože i je trápí aktuální omezení a vyhlíží, kdy vám budou moct nalít své nejvydařenější vzorky.

O možnostech zakoupit lístky v předprodeji vás budeme včas informovat.

Přeji všem hlavně hodně zdraví a pevnou víru ve zlepšení situace, které nyní všichni společně čelíme. Těším se na setkání s Vámi, a to mnohem dříve než na srpnovém Mandlobraní s vínem.

Jana Hrádková,
vedoucí Marketingu a kultury města Hustopeče