2. tisková zpráva 2019

19.03.2019

O rekord spočívající v největším přípitku mandlovicí se pokusíme v sobotu 23. března v Hustopečích při Slavnostech mandloní a vína

Mandloně, mandle a také víno budou mít hlavní slovo v sobotu 23. března v Hustopečích. Na návštěvníky čekají mandlové gastro zážitky v podání pěti restaurací přímo na náměstí, jarmark s mandlovými produkty, kuchařské show, otevřené sklepy, tematické dílničky i další zábava pro děti, a také se ve zcela novém předvedou stezky do mandloňových sadů.
Letos nabídnou hru pro celou rodinu, kulinářské speciality od místních spolků i zasloužené odměny v cíli, který bude v mandloňovém sadu u sedmnáctimetrové rozhledny.
Chybět nebude mandlové pivo a samozřejmě mandlovice. Ta bude hrát prim i v pokusu o zápis do České knihy rekordů. A v čem bude rekord spočívat? V největším přípitku mandlovicí v jeden okamžik na jednom místě.
Jestli chcete být u toho, rezervujte si sobotu 23. března pro Hustopeče. Více info najdete na www.slavnosti-mandloni.cz nebo u události na FB profilu města.

Jana Hrádková
e-mail: hradkova@hustopece.cz,
tel.: 519 441 014, 728 508 111