Známe první jména a data!

08.01.2019

S chutí do toho, v půli hotovo - nový rok nás přiměl k intenzivní práci na aktualizaci stránek a už pro vás máme pár důležitých informací!

Chtěli byste si koupit vstupenky na letošní ročník slavností? Předprodej vstupenek bude zahájen v pátek 1. února a nakupovat můžete buď na našem Turistickém informačním centru nebo přes SMSticket a Ticketstream.

V pondělí 14. ledna bude také spuštěn rezervační formulář pro zájemce o stánkový prodej na náměstí - tradičně hlavním požadavkem pro prodejce je nabídka produktů z mandlí.

V pátek 1. března spustíme online přihlašování do oblíbené soutěže pro všechny šikovné hospodyňky O nejlepší mandlový dezert. I tady máme podmínku - dezert musí obsahovat mandle v jakékoliv podobě. 

Navnadit vás můžeme už i na doprovodné koncerty, které rozhýbou Dukelském náměstí. Letošní pozvání přijal sympaťák Tomáš Kočko & Orchestr, který potěší zejména ženskou část publika. Pány nezklamou ani Petr Varmuža a jeho Eager Swinger se sličnými zpěvačkami.

V rubrice Městské víno se můžete seznámit s letošními vítězi prestižní soutěže o reprezentativní vína Města Hustopeče. Ochutnat je budete moci přímo na náměstí a během dne se o pár lahví bude i soutěžit!

O co určitě nepřijdete jsou stezky k mandloňovým sadům, které budou zaměřeny na rodiny s dětmi i na zájemce o informace o ochraně přírody na hustopečsku. Užijete si na nich spoustu legrace a potěší vás jak stanoviště po trase tak ceny v cíli!

Na rozjezd to celkem stačí, ne? :-)
Těšíme se na vás a v rámci motta "každý rok je potřeba posunout laťku výš" usilovně připravujeme další novinky...

Váš MandloTým