Soutěž O nej mandlový dezert

Objevte svůj skrytý talent a přihlaste svůj moučník do Soutěže o nejlepší mandlový dezert. Svých pět minut slávy si zaslouží každá hospodyňka! Přihlašování do soutěže bylo ukončeno 17. března 2019. 

Každoročně dostávají na slavnostech svůj prostor i šikovné hospodyňky, které se mohou zapojit do klání o nejlepší mandlový moučník.

ZAPOJTE SE I VY!  Bereme dorty, koláče, zákusky, buchty, trubičky, věnečky, dortíky - prostě cokoliv sladkého!

ALE POZOR - dezert musí obsahovat madle v jakékoliv podobě a musíte nám zaslat i podrobný recept. Hotový výrobek pak přinést v den slavností do zasedací místnosti radnice. 

POZOR 2 - jedná se o soutěž amatérů, nikoliv profesionálních kuchařů a cukrářů. Děkujeme za pochopení.

LETOS POPRVÉ navíc mají soutěžící zároveň možnost zhodnotit výtvory ostatních - každý přihlášený soutěžící se zároveň stává porotcem a může ochutnat a ohodnotit výtvory svých soupeřů! Ve společnosti profesionálních kuchařů a zvláštních hostů, kteří budou tvořit odbornou část poroty, se tak můžete o svých receptech vzájemně pobavit a nad šálkem kávy vyměňovat názory.

 Abychom povzbudili všechny amatérské kuchtíky a kuchtičky, kterým je soutěž určena, navštívili jsme s kamerou hlavního porotce letošního ročníku - vyhlášeného cukráře a milovníka každého s láskou připraveného jídla Martina Beránka. Jaké nám dal tipy?

Vítěz bude představen v rámci jedné z kuchařských show na náměstí. Samozřejmostí jsou i zajímavé věcné ceny všem zúčastněným.