Výhodné vstupenky ještě dva dny

22.03.2018

Vstupenku na letošní Slavnosti mandloní a vína si až do pátku můžete koupit za výhodnější cenu v místním informačním centru i online.  Ta platí na náměstí, kde je letos
zbrusu nový program. 

Známý šéfkuchař Petr Erin Kováč  ve svých show uvaří přímo na místě tři pokrmy s mandlovými ingrediencemi, soutěžit budou jedlíci i dezerty a společného jmenovatele, mandle, budou mít i gastrozóna se čtyřmi restauracemi a jarmark. O kulturní zážitek se postarají místní děti, cimbálová muzika, kapela Red Socks Orchestra (dříve Junior Band) nebo slovenská folková kapela Hrdza, která se v roce 2016 probojovala až do finále soutěže
Česko Slovensko má talent. 

V ceně vstupného je i startovné na vycházku do mandloňových sadů s úkoly po cestě a zaslouženou odměnou u rozhledny, nebo například prohlídka Stálé vinařské expozice a výstavy Pod povrchem ornamentu, které najdete v domě U Synků. Zdejší nádvoří bude hostit místní vinaře a od dvou hodin odpoledne zahraje cimbálová muzika.

Vstupenka v předprodeji stojí 80 korun, na místě zaplatíte 100 korun, senioři a studenti 50 korun, děti do 15 let mají vstup zdarma.

Slavnosti nabídnou i další zážitky, pro které vstupenku nepotřebujete. Po cestě do mandloňového sadu najdete ranč Valkýra, Ovčí bar s občerstvením v podobě vlastnoručně opečeného špekáčku, mandlového piva a dalších dobrot a u rozhledny si pochutnáte na mandlových delikatesách. V ulici Na Hradbách otevře své sklepy a pozve vás do jejich útrob třináct hustopečských vinařů. Vyberte si z pestrého programu slavností a oslavte s námi svátek mandloní a vína.