Týden do dne "D"

20.03.2018

Přátelé, naše slavnosti - letos poprvé pojaté jako foodfestival se vším, co k tomu patří - nám už klepou na dveře. Poslední týden příprav proto patří schůzkám s našimi partnerydolaďování detailů a ověřování všech možných i nemožných scénářů.

Projděte si nabídku našich šéfkuchařů z Gastrozóny, vyberte si mandlové obědové menu v některé ze spolupracujících restaurací ve městě a ochutnejte ty nejlepší vína přímo ve sklepích našich vinařů nebo na nádvoří domu U Synků. 

Využijte poslední možností zakoupit vstupenky v předprodeji ZDE a pokud k nám přijedete autem, podívejte se, kde můžete vozidlo zaparkovat a jak se dostanete do centra slavností - na náměstí.  Pokud přijedete veřejnou dopravou, najděte si svůj správný spoj ZDE.

Pokud stále zvažujete možnost zůstat v Hustopečích celý víkend, podívejte se na nabídku volných ubytovacích kapacit ZDE.

Během dne budete mít možnost zapojit se do několika soutěží. První z nich, O nejlepší mandlový dezert, je již uzavřena a přihlásilo se do něj 19 moučníků! Vyhlášení vítěze si nenechte ujít na hlavním pódiu v 11.30. Vítěz(ka) získá originální kávovar a všichni zúčastnění si odnesou další hodnotné ceny, které věnoval partner slavností portál Toprecepty.cz.
Další soutěž - Soutěž jedlíků - bude vybírat své hrdiny přímo u pódia v 13.40!

V posledních dnech také procházíme všechny soutěžní trasy, kterými se dostanete do mandloňových sadů. Soutěžní kartu získáte se vstupenkou na pokladnách na náměstí. A nebojte se, i když počasí stále napovídá, že mandloně pravděpodobně nebudou v plném květu, i samotná cesta do sadů bude nezapomenutelný zážitek! Odměna v cíli zaručena! 

Moc se ne vás těšíme a doufáme, že si Slavnosti mandloní a vína užijete alespoň tak, jako si my užíváme všechny přípravy! :-)

Váš MandloTým