Uhádnete moderátora? Vyhrajte!

23.01.2019

Dovolte, abychom vás seznámili s vaším průvodcem, který bude po celý den moderovat kulturní program na Dukelském náměstí.

Abychom představování trochu okořenili, spojíme to s menším kvízem a pokud jméno moderátora uhádnete, napište nám ho 

do pondělí 28. ledna do 12:00

a POSLEDNÍ TŘI SPRÁVNÉ ODPOVĚDI, které k nám dorazí přes formulář na konci této stránky od nás získají dvě volné vstupenky na Burčákové slavnosti 2019, které si ale musíte vyzvednout v den Slavností mandloní na hlavním pódiu na Dukelském náměstí přímo z rukou moderátora! :-)

Moderátorovi jsme položili pár otázek a jeho odpovědi by vám měly být dostatečnou nápovědou:


1. Na kterých akcích jsme vás v poslední době měli možnost vidět v roli moderátora? 

V minulých letech jsem rozsvěcoval třeba několik vánočních stromů na Náměstí Svobody v Brně a můj hlas můžete zaslechnout v brněnských "šalinách" i dalších dopravních prostředcích moravské metropole.

2. Mohou vás posluchači slýchávat v nějakém rádiu či vidět v televizi? 

V brněnském éteru působím už čtvrt století a spoustu let odzváním zvony na věžích Radia Petrov. V televizi jsem moderoval třeba Zprávy z regionu na TV Prima nebo Vlnu z Brna v Brněnské televizi.

3. Myslíte, že jste něčím typický a rozpoznatelný mezi jinými moderátory? 

No, špatně se mi odpovídá, ale na stránkách Rádia Petrov se píše sametový hlas, výjimečně kontaktní či říše splněných přání... :-)

4. Byl jste už někdy v Hustopečích? 

Určitě! V Hustopečích jsem moderoval hned několik ročníků Burčákových slavností, přičemž v roce 2012 jsem dokonce otevíral ve světové premiéře - prostřednictvím rozhlasového vstupu do živého rádiového vysílání! Jsem proto i rád, že tomu, kdo uhádne mé jméno budu moci předat vstupenky právě na burčákovky...

5. Jaký máte vztah k mandlím, mandlovici či moravskému vínu, které tu také poteče proudem? 

K vínu v červeném i bílém provedení mám vztah více než kladný a láhev mandlovice si z Hustopečí odvezu vždycky! :-)

6. Máte pro návštěvníky letošních slavností připraveno něco speciálního? Co od vás můžeme čekat?  

Nechme se překvapit, co společně vytvoříme, ale rozhodně přivezu nevšední příděl jarní pohody a energie. Těším se na vás všechny!


VÍTE, KDO JE NÁŠ MODERÁTOR? NAPIŠTE NÁM!

Opakujeme, že vyhrávají tři poslední správné odpovědi, které nám dorazí přes formulář níže do pondělí 28. ledna do 12:00 hodin!
Poznámka: Vítěz musí počítat s osobním převzetím odměny na hlavním pódiu v den Slavností mandloní a vína v sobotu 23. března. Čas předání upřesníme vítězům mailem.