Předprodej vstupenek už běží!

06.02.2019

Prvního února byl zahájen předprodej vstupenek na Slavnosti mandloní a vína v Turistickém informačním centru v Hustopečích a vstupenky můžete zakoupit také přes portály TICKETSTREAM a SMSTICKET:

 • CENY V PŘEDPRODEJI
     dospělí:  80 Kč
     studenti a důchodci: 50 Kč. 
 • VSTUPNÉ NA MÍSTĚ
     dospělí: 100 Kč
     studenti a důchodci: 50 Kč
 • . Děti do 15 let mají vstup zdarma

Vstupné zahrnuje vstup na Dukelské náměstí s bohatým kulturním i gastronomickým programem a nádvoří domu U Synků, kde je také připravený bohatý program. Nově budou letos pro děti připravené mandlové tvořivé dílničky v zázemí kostela sv. Václava na náměstí a pokud se u pódia budete pohybovat v době mezi 15:30 - 16:00, tedy před závěrečným koncertem, dostanete od nás zdarma panáka mandlovice a pomůžete nám udělat jeden výjimečný počin! Brzy se dozvíte více! 

Součástí vstupenky je samozřejmě přehledný katalog s podrobnými informacemi a mapkami s možností zapojit se do několika soutěží na pódiu v průběhu celého dne, jejichž odměnou budou jak ochutnávky nabízených pokrmů či vín v gastrozóně, tak hodnotné ceny.

Vstup do sklepů na ulici Na Hradbách je stejně jako individuální vycházka do sadů (bez kartičky na plnění úkolů) zdarma. Ceny vzorků vín ve sklepech jsou v režii vinařů.

Pořadatele hromadných zájezdů prosíme, aby nás kontaktovali předem: