Druhý ročník se blíží

12.12.2018

Rok 2018 se pomalu blíží ke svému konci a my už teď plánujeme v pořadí druhý ročník našeho mandlového foodfetivalu. Termín je jistý - sobota 23. března 2019! Co ještě víme jistě? Dukelské náměstí se opět promění v jednu velkou gastrozónu, kde budou k ochutnání zajímavé gurmánské variace s mandlemi od několika restaurací z blízkého i vzdáleného okolí. Rozšíří se nabídka pochutin i ručně dělaných výrobků na řemeslném mandlojarmarku. Kulturní program doplní několik koncertů a kuchařských show přímo na pódiu. Hledat budeme i nejlepší mandlový dezert v soutěži, do které se mohou přihlásit všechny šikovné hospodyňky a své místo si v programu opět najde i soutěž o největšího jedlíka, pro které si opět připravíme nějakou tu mandlovou záludnost. 

Vycházky do našich unikátních mandloňových sadů se dočkají rozšíření a doplnění o program jak pro rodiny s dětmi, tak pro náročnější turisty, kteří si chtějí vycházku zpříjemnit přiučením se něčemu novému.

A v nabídce zůstane i osvědčená klasika našeho města - pohostinnost našich vinařů ve sklepích i restaurací, které opět připraví originální mandlová meníčka.

Zkrátka, v roce 2018 vás na první ročník přijelo víc než dost a řekli jste si o širší nabídku, tak se budeme ze všech sil snažit, abychom vyhověli všem vašim chuťovým i kulturním buňkám. 

Už teď se na vás těšíme a přejeme vám, aby ten přechod z roku 2018 do roku 2019 byl plný radosti, odhodlání a těšení se na nové zážitky.

Mimochodem - pečete na Vánoce i nějaké mandlové cukroví? Pošlete nám recept na náš facebook do události Slavnosti mandloní a třeba se dočkáte i nějakého vánočního dárku... :-)