Předprodej a prodej vstupenek 2022

22.03.2022

Marketing a kultura města Hustopeče srdečně zve na březnové Slavnosti mandloní a vína 2022. Předprodej vstupenek:

1.-25. 3.

  • 150 Kč plné vstupné
  • 100 Kč studenti, důchodci od 60 let a ZTP
    (v Turistickém informačním centru a online na tomto webu 
  • děti do 15 let (včetně) zdarma

na místě

  • 200 Kč plné vstupné
  • 100 Kč studenti, důchodci od 60 let a ZTP
  • děti do 15 let (včetně) zdarma

Co když koupím vstupenku v předprodeji a kvůli opatřením nebudu moci dorazit? Vrátíte mi vstupné?

Vstupné zakoupené v předprodeji se bude vracet pouze tehdy, dojde-li ke zpřísnění aktuálně platných bezpečnostních nařízení nebo se celá akce kompletně zruší. Všichni ale věříme, že opatření se budou spíše rozvolňovat... :-) 

Slavnosti mandloní a vína ve své typické podobě už dvakrát stopnul covid. K letošnímu ročníku vzhlížíme s velkou nadějí a optimisticky věříme v jejich uskutečnění. Třídenní program je kompletní a nabídne mandlové speciality, mandlový jarmark, mandlové likéry, mandlové pivo, kapely různých žánrů a samozřejmě nepřijdete o otevřené sklepy místních vinařů a vycházky do mandloňových sadů.

Za celý marketingový tým pevně doufám, že Slavnosti mandloní a vína budou přínosem hlavně pro místní. Už je na Vás, milí Hustopečští, zda akci využijete k prodeji svých produktů, zboží a služeb, nebo zajdete na pěkný koncert, na mandlové speciality či dobré vínko.

Událost Vám chceme co nejvíce zpřístupnit, a proto zejména pro místní budou k dispozici celý únor vstupenky za zvýhodněnou cenu 100 korun. Koupíte je pouze v TIC Hustopeče.

Online předprodej je nabídne za 150 korun, na místě zaplatíte 200 korun. Pro studenty a seniory platí stokorunové vstupné po celou dobu.

Jana Hrádková,
vedoucí marketingu