Doprava a parkování 2021

04.03.2020

DOPRAVA A PAKOVÁNÍ 2021

Terka Reportérka se ve své další mandlové epizodě podívala na zoubek noční můře pořadatele i občanů Hustopečí, která s našimi krásnými slavnostmi bohužel také hodně souvisí.

Jak se k nám vlastně dostat?

Po zkušenostech z loňských let Město Hustopeče ve spolupráci s centrálou Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje apeluje na všechny návštěvníky, aby se do Hustopečí spíše než autem vydali právě integrovanou dopravou.  Trošku nám to komplikuje výluka osobních vlaků v  úseku Modřice - Hustopeče u Brna. Vlaky jsou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou, která je organizována dle výlukového jízdního řádu.

Stanoviště náhradní dopravy:

Nástup - před staniční budovou, zastávka u viaduktu Křenová (stanoviště č. 10)

Výstup - na ulici Nádražní u východu z nástupišť č. V a č. VI, na výstupní zastávce autobusů IDS JMK "Hlavní nádraží"

Podrobné jízdní řády naleznete https://idos.idnes.cz/vlakyautobusymhdvse/spojeni/


Pokud jedete autem, pak si v první řadě určitě stáhněte mapku parkovací míst. Na každém z nich bude koordinátor, který vás v případě plné obsazenosti odkáže na nejbližší možné místo. Po celý den pak budeme na facebookových stránkách města aktuálně informovat o obsazenosti a možných komplikacích.

Upozorňujeme všechny návštěvníky, že na dopravu bude dohlížet městská i státní policie, která bude nekompromisně pokutovat všechny dopravní přestupky, především pak parkování na soukromých pozemcích a travnatých plochách.

Pořadatelé hromadných zájezdů vysadí své pasažéry na autobusovém nádraží a poté zaparkují své autobusy v areálu společnosti Moss Logistics na výpadovce na Břeclav - viz mapa.